Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakítással szex-kinek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítással szex-kinek mi a véleménye és használjátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 23:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha tudnám legalább a "megszakításos szex" szót angolul, de ez sem nagyon megy.. :D
2014. ápr. 3. 23:57
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát megtaláltam egyet azért ha esetleg [link]

Ja meg olvastam valahol azt is, hogy ezeknél a statisztikáknál hogy melyik védekezés mennyire biztonságos ezt a módszert nem lehet rendesen mérni, mert ugye elég sok bal... van aki nem húzza ki időben, és az jelentősen rontja az átlagot :D

2014. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha felteszik itt ezt a kérdést, szinte mindig jönnek a az igazi felelősségteljes, felnőtt emberek, hogy "ez orosz rulett, nem védekezés" és társai, ami nálam mindig kiverte kicsit a biztosítékot. Én ugyan nem propagandázom a megszakítás mellett, mert nagyon komoly összeszokottság és önismeret kell hozzá. Épp ezért én senkit sem akarok meggyőzni semmiről, és én is inkább csak azoknak javaslom, akiknél már vállalható kockázat egy gyerek.


Ettől függetlenül én elég szépen elkarcoltam a megszakításos védekezéssel úgy hat éven keresztül úgy, hogy soha semmi gond nem volt. Olvasgattam én is folyamatosan a hozzászólásokat, miszerint ebből előbb-utóbb mindig gyerek lesz, csak idő kérdése, és hasonlók. Az előttem szólókhoz hasonlóan én is néha el-elgondolkoztam, hogy talán valami gond van valamelyikünkkel, ha kb hat éven keresztül nem történt probléma.


Aztán tavaly úgy éreztük, hogy ha akar jönni a gyerek, akkor úgy legyen. Nem kezdtünk el tudatosan ezzel foglalkozni, csak úgymond "lazítottunk a gyeplőn". Ebből a lazább védekezésből az lett, hogy szerintem konkrétan a legelső potenciális együttlétnek köszönhetően még két hónap és boldog apuka leszek :). Erről ennyit.


Továbbra sem akarok meggyőzni senkit semmiről, csak azt mondom, hogy talán nem érdemes kategorikusan kijelenteni valamit olyan dologról, amiről az ember nem tud semmit! A megszakításos védekezés igenis védekezés, csak ismerni kell magad és a partnered, valamint be kell tartani bizonyos szabályokat. Az óvszer is lehet sérült, a gyógyszernek is megvan a hibaszázaléka, ennek is megvannak a maga buktatótói. Egy tini pár esetén nyilvánvalóan helytálló az orosz rulett párhuzam, de egy komoly kapcsolatban, egy összeszokott páros számára szerintem abszolút járható út.

2014. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ez az hogy 17 éves a hölgy és iskolába jár :)

Oké akkor maradok ennél, bízok magamban, köszi utolsó hozzászóló, neked is ment a zöld kéz :)

2014. ápr. 4. 10:47
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kérdés, hogy mennyire pontos a leányzó ciklusa. Nekem van ismerősöm aki 2 vagy 3 évig így védekezett, csak akkor jött gyerek egy hónapon belüli próbálkozással, amikor szerették volna. De neki atomóraszintű a menstruációja. 31 napos és délelőtti órákban érkezik a 32. napon. Amikor nem így történt rögtön jelzett a teszt, hogy csókolom jön a jövevény.


Másik ismerős szintén évekig így védekezett (4 vagy 6? nem tudom pontosan már) aztán jött egy új pasi és első hónapban összehozták a gyereket, pedig állítja mindkettő, hogy nem volt "baleset", neki mondjuk nem is fix a menstrucáiója. 28-30 nap között ingadozik, így mondjuk lehet pont a "veszélyes napokon" voltak együtt, csak nem tudtak róla.


Én szintén nem szórakozom ezzel, mert nem pontos a menstuációim, havonta változik hanyadik napra jön meg így képtelenség kiszámolni mikor vannak a "veszélyes napok", plusz a páromnak elég nagymennyiségű előváladéka szokott lenni, a családban meg kb minden nő úgy esik teherbe, hogy csak rágondolnak a gyerekre. Szóval nem próbálkozom, marad a jó kis gyógyszer illetve óvszer ha úgy esik... :D


24 N

2014. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na erre mondtam, hogy kellő önismeret :).
2014. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Szépen hosszan le volt írva, már nyugodtabb vagyok :)
2014. ápr. 4. 16:37
 18/21 anonim ***** válasza:

12 éve nem volt rajtam óvszer és ezalatt 3 párom volt, és nem lett egyik sem terhes. Most aktuális a dolog és nehezen jön össze....mondjuk benne vagyunk a korban. Engem is megvizsgáltak és 90 millió spermaszámot mértek,ami rendben van és elég mozgékonyak a bestiák.

Az exemnek van 2 kislánya azóta....szóval összejöhetett volna, de nem jött össze 5 év alatt. Azalatt hány menet is volt? :)

A pearl index, amire sok hölgyemény hivatkozik egy fabatkát sem ér,csak utána kell egy kicsit olvasni, mert a megszakításos védekezés kizárólag a hapsin múlik, csakis Ő tudja mit csinált az együttlét előtt, között és után....a Nő max annyit tudhat, amennyit a hapsi elmondott neki.....és itt a Nőket kérdezték meg, hogyan estek teherbe!!!

Alkalmi partnernél soha nem próbálnám ki....csak összeszokott pároknál működhet a dolog!! Bizalmi kérdés...

37F

2014. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindenki az előváladék mennyiségével dobálózik meg a sperma tartalmával....ha volt korábban ejakuláció és nem pisilt utána néhányszor az illető akkor feloldhatja az előző ejakuláció maradékát...főleg az első néhány cseppje rizikós!!!

Pont ezért sem lehet ilyenkor melegében második menetet kezdeni, mert akkor jön a baba. Itt csak egy lövés van és az is kívül!!!

2014. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Bár nem mai a kérdés, de: Mi 2,5 éve így védekezünk, és azóta is semmi. Szóval nálunk is vagy gáz van valamelyikünknél, vagy tényleg mindig időben kirángatja :D Mielőtt valaki leolt, hogy felelőtlenség, elárulom, nem bánnánk, ha jönne a baba.
2014. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!