Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szedek fogamzásgátló tablettát, és a párommal nem tudunk óvszerrel együtt lenni, akkor milyen megbízható védekezési mód jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Szóval pár hónapja vagyunk együtt a mostani párommal, szeretnénk közös babát.... de még azért várnánk vele, vagyis a próbálkozással. Én eddig nem szedtem tablettát. Minden párommal megszakítással "védekeztünk" (10 évig) a baba akkor jött csak amikor szerettük volna.

Jelen helyzetben a párom nagyon nehezen élvez el... így nem szeretnénk óvszert használni, mert akkor aztán tényleg semmi nem lenne.... a gyógyszert meg mire el kezdeném szedni abba is hagyhatnám..... ez a megszakításos dolog nem tetszik a páromnak.Hogyan oldjuk meg?



2014. ápr. 4. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Igyatok meg egy uveg vizet....helyette
2014. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A következő menstruáció után elkezded a gyógyszert. Mi ebben a bonyolult?
2014. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
seggbe kell kúrnia
2014. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Pharmatex és megszakítás. Én személy szerint kimegyek utána mosakodni és a párom utána orálisan kielégít. Persze gusztus dolga, de szerencsére sikerült rászoktatnom :D
2014. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Megszakítással csináltam több csajommal is, gond nélkül.

Viszont a pharmatex, az biztonságosabbá teszi. Ez tény.

Azt is próbáltam, és akkor nem volt megszakítás, ment minden punciba, és nem lett baba.

2014. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pharmatex megszakítással.
2014. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pesszárium + zselé!

A megszakítás az nem védelem - ráadásul egy ilyen férfinak nem is megy.


A pesszárium ideális, csak sajnos akkor nem lehet minden nap szex. Heti néhány alkalom lehet - de akkor viszont ami belefér, minden mehet!

2014. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már szültél is akkor a spirált javasolnám!!!!

Ha nem vagy rá érzékeny akkor az lesz a jó választás!!!

37F

2014. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos vàlaszokat! Ahogy irtam a gyogyszert mire elkezdem szedni....màr abba is hagyhatom. Gondolom itt vàrni kell a gyogyszer kiürülésére is a szervezetböl. A spiràl szintugy az idö rövidsége miatt. A pharmatexröl irnàtok bövebben. Megbizhatosàga stb. ? Köszi!
2014. ápr. 5. 08:16
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Parmatex 30%

Pesszárium 60%,

zselével még jobb.

2014. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!