Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3 éve tablettát szedtem. December közepén kihagytam egy hónapot, mert olyan vizsgálaton voltam, aminél kizáró ok a hormonok szedése. Január elején volt egy szexuális kapcsolatom, óvszerrel védekeztünk. Ellenőriztem, nem szakadt ki.


A héten elmentem nőgyógyászhoz rákszűrésre és recepért. Ekkor mondta, hogy minek fogamzásgátlózok, mikor babát várok... Az uh szerint 16 hetes vagyok!!


2014. ápr. 5. 16:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Menzeszem mindig rendesen megjött, most múlt el hétfőn :(
2014. ápr. 5. 16:13
 2/13 anonim válasza:
biztos hogy terhes vagy :/
2014. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez kérdés?
2014. ápr. 5. 16:18
 4/13 anonim ***** válasza:
A fogamzasgatlo nem 100%-os vedelem ugyhogy lehet hogy pont az a keves esely nalad pont be jott.
2014. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki a gumi...
2014. ápr. 5. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Az nem lehet amúgy,hogy az utolsó levél fogamzásgátlód szünetének az utolsó napjaiban szexeltél,védekezés nélkül.A spermiumok akár 72órát élnek,ha megfelelő nekik a környezet.Ha benned akkortájt elment a barátod,simán kihúzhatták a 'kisfickók' egy része,a gyógyszer szünet utáni napokig...És ugye már a gyógyszer nem védett,mert a következő levelet már nem kezdted el. 24l
2014. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azelőtt utoljára szeptemberben szexeltem
2014. ápr. 5. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig akkor így vagy úgy,a januári aktusból lett a baba..Valahogy beléd kellett kerüljön a sperma.Hogyan ellenőriztétek a gumit?Felengedtétek vízzel?Lehet csak picit lyukadt ki,nem pedig szétszakadt.
2014. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogyan írjam ezt le.. Összecsomóztam a végénél, és így lefelé húzva figyeltem, nem-e jön ki belőle.
2014. ápr. 5. 17:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen tudom,mi is így szoktuk:) Mert am van hogy kilyukad,meg hogy szétreped... De ezt már nem tudhatod.Amúgy tartod még a kapcsolatot a 'januári' apukával?
2014. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!