Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én most szednék először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most szednék először gyógyszert és 1héttel előbb jött meg mint kellet volna, Az nagy gond ha nem a menszesz első napján kezdem el szedni a gyógyszert? Igy ha elkezdem fog még hatni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy a fogamzasgatlot nogyogyasz irta fel neked es nem csak ugy vetted. Ha igen akkor biztos elmondta, hogy hogyan kell szedned es ha igy sehogysem egyezik varj a meg egy honapot.
2008. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen nőgyogyász irta fel és azt mondta hogy a menszesz elős napján kell elkezdeni.Ennyit mondott:S szóval akkor várjak inkább 1hónapot?!
2008. júl. 24. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor elkezdheted szedni.
2008. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fogamzásgátló tablettára rá van írva hogy mikor lehet elkezdeni. Több olyan tabletta is van amit az első a második és az 5. napon lehet elkezdeni. Nekem pl ilyenem van és Mercilont szedek és én is most kezdtem!

cukorfalat

2008. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem cypromix-et irtak fel... nemtudom h ezt mikor lehet elkezdeni ha tudja vki lécci irjon!!
2008. júl. 24. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Olvasd el a tájékoztatót, ha nincs benne hogy a 2. / 3. / 5. napon / a ciklus első x napjában lehet elkezdeni, várj egy hónapot. A tájékoztatóban azt is leírják hogy hanyadik napon kezdve mennyi idő után hat.
2008. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te irtad le a választ: A nőgyógyász azt mondta, hogy a menstruációd első napján kell kezdened, tehát értelemszerűen akkor kezdd szedni.
2008. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gond. Felborulhat az egész hormonháztartásod, ha nem akkor kezded szedni, amikor kell
2008. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!