Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló-antibiotikum-pat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló-antibiotikum-pattanások?!

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, és mostanában többször volt olyan betegségem, amire antibiotikumot kellett szednem. Először Augmentint, (2nap) majd Cefzilt. Ezek beszedése után kb másfél héttel csúnyán kipattogott a mellkasom és fájt a mellem is ráadásul. Nagyon meglepődtem, a fog-gátló szedése előtt nagyon pattanásos volt a bőröm, de kitisztította..

Tapasztalt valaki hasonlót? Kíváncsi lennék.. :)



2014. ápr. 7. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását, emiatt lehetett.
2014. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a fogamzásgátló, meg tisztítja a bőrt, bár nem minden nőnél.
2014. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de a befejezésük után másfél héttel? :D
2014. ápr. 7. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár, minden ilyennek megisszuk a levét. Ez olyan mint mikor egy két nappal akarod eltolni a menszeszed. Annak is megvan a böjtje.
2014. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a fogamzásgátló szedése előtt nem voltam pattanásos. Amikor szedtem, akkor nagyon csúnyák jöttek rám. Amikor abbahagytam, megint jó lett. Antibiotikum nagyon jót tesz a pattanásoknak. A bőrgyógyász is azt írja fel annak, aki tele van pattanásokkal, csak hónapokig kell szedni, ami viszont a szervezetnek nagyon nem tesz jót.
2014. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk kicsit stresszelek, mert amikor szedtem az antibiotikumot, 7 napos szünetem volt, és nem szedtem mellé a fog-gátlót (megtartottam a szünetet, mert nem tudtam, hogy szedni kéne). Bár barátommal nem szexeltünk az antibiotikum kúra alatt és utánna még egy hétig sem, de a hét végén jöttek a pattik és hétfőn meg már együtt voltam vele...
2014. ápr. 7. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Különben nem zavar, hogy 2 nap antibiotikum nem ér semmit?
2014. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 nap augmentin, utánna meg 2 levél CEFZIL! :) az is antibiotikum
2014. ápr. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!