Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nomális ez velgyn fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomális ez velgyn fogamzásgátlónál?

Figyelt kérdés
A menstruáció első napján kezdtem el szedni. Ma fogom a 9. Tablettát bevenni. Elősször úgy tünt minden rendben de már kezdek meg ijedni. mivel 5 nap eltelt majd a hatodik napon a szokásosan volt meg igy biztos voltam benne másnapra elmúlik de nem így történt. Barnás folyás pecsételő vérzésem van még ma is. Ez most normális és helyre fog állni vagy hagyjam abba a szedését?
2014. ápr. 9. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a foggátlótól megborult a hormonrendszerem... Minden rosszra számíthatsz,ha szeded.
2014. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor van esélye hogy rendbejön? köszi a segitséget.
2014. ápr. 9. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ettől. Az első levélnél ilyen, mert ilyenkor szokik hozzá a szervezeted. Majd a második levélnél már nem lesz ez.
2014. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem is ugyan így volt. Az egész első levélnél pecsételő vérzésem volt. A második levélnél viszont semmi baj nem volt.
2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyugodtam köszönöm szépen (:
2014. ápr. 9. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2014. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!