Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Maltofer fol (vas) rágótablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maltofer fol (vas) rágótablettát lehet szedni fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Voltam egy labor vizsgálaton ahol kijött hogy nagyfokú vashiányom van. Viszont eszembe jutott hogy vajon szedhető e fogamzásgátlóval. Valaki esetleg tud róla valami információt?
2014. ápr. 9. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató a dobozban
2014. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne a tájékoztatóban, akkor hívd fel az orvost csak mond rá valamit. Szerintem amúgy nem befolyásolja de ki tudja.
2014. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóban nem szerepel ilyesmi. A gyógyszertárat hívtam, azt mondták szedhető együtt de kellő odafigyeléssel és letette. Tehát mit jelent e kellő odafigyelés?! Már nem akarom hívni a dokit, mert az utóbbi két hétben több kivizsgálás miatt is jártam nála és ha szóba jött valami gyógszer féle az volt az első kérdésem szedhetem e fogamzásgátlóval. Nem akarom hogy valami szex függőnek higgyen :D
2014. ápr. 9. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre vedd be, ennyi. Vashiany eseten amugy jo a fogamzasgatlo, mert kevesebbet verzel. Nekem alig volt vas a szervezetemben, egybol irtak is ki fogamzasgatlot a vastabi melle.
2014. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ha neked írtak mellé akkor gondolom semmiképp nem üti egymást.
2014. ápr. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!