Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme gyógyszert szednem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme gyógyszert szednem ha nincsen senkim?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint fel lehetne íratni nekem fogamzásgátlót! Én kérdeztem, hogy minek, azt mondta, azért mert felnőtt nő vagyok. Az oké, de nincs is barátom, senkim sincsen, tehát én úgy gondolom tök fölösleges csak úgy gyógyszert szednem. Minek adjak ki rá egy rakás pénzt háromhavonta mikor nincs is értelme, hogy szedem? Talán azért lenne értelme, mert sokszor szokott késni napokat, van, hogy egy-két hetet is, de azért nagyjából rendesen szokott megjönni. Ritka mikor több mint egy hetet késik.

Volt már barátom, de nem szedtem akkor sem gyógyszert. Akkor lenne volna értelme, meg ha lenne valakim, de így... Ha lenne szednék, de így sajnálom rá a pénzt! Jó, hát ki tudnám fizetni, nem azért. Én még sosem voltam amúgy nőgyógyásznál sem, nem tudom az mit ajánlana. Még ha olyan nő lennék aki mindenkivel kavargat, és előfordulhatnak entyempentyék csak úgy bármikor, hiába, hogy nem élek párkapcsolatban még az is más lenne. Ki tudja, az is lehet sose lesz többet senkim (ezt csak azért írom, mert sose lehet tudni, kinek mit hoz az élet)akkor meg lehet egész életemben értelmetlen volt szednem bármit is.

Szerintetek? ti szednétek így?

23/L


2014. ápr. 13. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

akkor ne szedj, ezt nem anyukádnak kéne eldöntenie

így tényleg felesleges

2014. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy szednék.
2014. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem döntötte el, csak megemlítette! Csak nekem szembejutott, hogy talán én lennék felelőtlen? De nem hiszem.
2014. ápr. 13. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem szedj és hogy értelme is legyen, mi ketten alkothatnánk valamit

23f

2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy ha lenne új kapcsolatod is. Én az elején akkor is gumival csinálnám, ki tudja milyen betegsége lehet, amiről ő se tud. Gyógyszert csak több évig tartó párkapcsolatban szedtem, de aztán letettem, mert több bajt okozott,mint hasznot.
2014. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem nem hiszi, hogy annak ellenére, hogy nincs pasid nem szexelsz. Így akar rávezetni, hogy védekezz. Bár ennyi idősen igazán el tudod valószínűleg dönteni. Feleslegesen minek szednél, persze. :-)
2014. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Linó03 ***** válasza:
A pénz is felesleges, meg a bioritmusodat is felborítja, nagyon nem egészséges. Én egyszer beszéltem erről hozzáértővel, azt javasolta, csak akkor, ha nagyon muszáj. Ott a gumi, az a nemi betegségek ellen is véd. "Üres járatban" semmiképp ne szedj gyógyszert!
2014. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azt hinné! Én mindig is egy visszafogott lány voltam, és mindig átgondoltam amit csináltam. Nem vagyok az a fajta, aki neki esik nagy izgalmában a másiknak, és nem gondolkozik előtte! De látom ti szerintetek is fölösleges!
2014. ápr. 13. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, akkor ne szedj. Nem kell ezen sokat gondolkozni.
2014. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andi80018 ***** válasza:
Ez olyan amúgy, mintha nem fájna a fejed, mégis tolnád az Algoflexet pl. Szerintem eléggé abszurd a kérdés is.
2014. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!