Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsit megvagyok ijedve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit megvagyok ijedve. Lehetek terhes? Yasminelle fogamzasgatlot szedek.

Figyelt kérdés
Most vegeztem a masodik levellel es mar a 3. napban vagyok. betegtajekoztatora az van irva, hogy 2. vagy 3. napra varhato, de meg mindig nem jott meg. Azt irja, ha nem volt hanyingerem, sem hasmenesem akkor nem valoszinu hogy terhes vagyok. egyetlen egy gyogyszert sem hagytam ki, csak csuszasok voltak. februar 22.-e ota szedem es 1hete ment eloszor el bennem a baratom, azota nem is volt tobb.. Lehetek terhes?
2014. ápr. 15. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindig a tájékoztató alapján jön meg. Én szombaton hagytam abba a levelet és még ma se jött meg, pedig 3. napom, szóval ne aggódj. Ja és bennem minden nap elmegy a párom mikor szedem. :)
2014. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh koszonom:))
2014. ápr. 15. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs mit, én is ideges voltam az elején emiatt. :D
2014. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat igen, nekem ez az elso :D
2014. ápr. 15. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
én hétfőn hagyom abba és szombaton szokott megjönni , igaz én mirabellát szedek lehet ennél máshogy van :)
2014. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Yasminellét szedek. Most tartok az 5. levélnél és mindig az 5. szünetmentes napon jön meg. :)
2014. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!