Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon fontos, tanácsot és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, tanácsot és véleményt kérnék!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 16 eves vagyok. A baratom pedig 19 eves, nekem o az elso..mar tobb mint fel eve vagyunk egyutt es kb 3 honapja elunk nemi eletet.. Es az tortent hogy gumival csinaltuk, o el is ment benne.. aztan levette..felvette a boxert minden.. aztan egy jo 10 perc mulva megint csinaltuk, de ovszer nelkul... s azert aggodok hogy olyan lehetett-e a nemiszerve, s hogy ettol lehetek-e terhes... mert folytam is nagyon szoval nem tudom...kerlek segitsetek, mi a velemenyetek?

2014. ápr. 15. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetsz, az esély megvan rá
2014. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem élvezett beléd, nem valőszínű
2014. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt gondolom hogy meggondolatlanok vagytok
2014. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges, nem olyan nagy a valószínűsége, de előfordulhat.
2014. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
butaságot csináltatok
2014. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanács: menj el az ügyeletre/nőgyógyászhoz minél előbb, és kérj receptet esemény utáni tablettára!

Vélemény: felelőtlenség volt ez részetekről, érthetetlen, miért nem voltatok képesek védekezni a második menetnél. Az első aktusból biztosan maradt spermium a barátodon/barátodban, szóval ez nyilvánvalóan beléd került, ahogyan már önmagában az előváladék is elég lehet ahhoz, hogy teherbe ess. Második alkalommal beléd élvezett? Mert akkor főleg buták vagytok. Ha nem, akkor is van esély a terhességre, én a helyetekben komolyan venném.

2014. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz, hiszen sperma maradt a péniszén, ha nem mosta meg. A húgycsövében is maradhatott, ami a további előváladékkal távozott. Ha még el is ment benned másodszor, az tovább növeli az esélyét.

Nem értem, miért kell ilyen butaságot csinálni? Okosabb volna esemény utáni tablettáért sietned, ha még 72 órán belül vagy, ahelyett hogy itt kérdezgetsz. Ha már túl vagy a 72 órán, akkor már csak reménykedhetsz.

2014. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem elvezett el masodjara.. varok amig megjon.. mert meg kell neki most nem sokara..
2014. ápr. 15. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Megéri kockáztatni 16 évesen egy terhességet? Vagy inkább mész abortuszra, ha véletlenül sikerült "bekapni a legyet", mint most egy esemény utáni tablettáért? Megírtuk, hogy sperma valószínű volt még a nemiszervén/ben, tehát van esélye a terhességnek.
2014. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!