Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos az Escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos az Escapelle 72 órás esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Sajnos nemrég nekem is kellett bevennem egyet. 16 óra után vettem be így mennyire lehet hatásos? Igaz hogy minél előbb beveszi valaki annál hatásosabb? Nagyon félek hogy esetleg terhes lehetek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. ápr. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz....én másnap vettem be és teljesen hatékony volt, ne aggódj :)
2014. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hatásos nyugi, nekem is hatott. Nem vagy terhes.
2014. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Remélem hogy nem vagyok az :)
2014. ápr. 15. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
És lehet nem is leszel soha, vagy mikor akarsz majd igazából, akkor nem lesz egészséges a gyereked
2014. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy pont emiatt az egy tabletta miatt nem lenne gyerekem ... de az még odébb van :)
2014. ápr. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!