Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tablettát vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tablettát vettem be vasárnap. Baj van?

Figyelt kérdés

Olyanoktól szeretnék válaszokat kapni, akik ezen már túl estek. Ma szombat este van. Egy hete kiszakadt a gumi, négy óra elteltével bevettem a tabit, levert voltam, fájt egy picit az alhasam. A mensturációmnak körülbelül 26-án kéne megjönnie, ehelyett pénteken délelőtt megjött (13-án). Először nagyon fájt a hasam, de úgy gondoltam, hogy csak pecsételő vérzés lesz... De nem. Nagyon erősen megvan. Mai napon is.


A betegtájékoztatón az szerepel, hogy "előbb nem jöhet meg, de előfordulhat", ennek ellenére az ápolónő azt mondta, hogy menjek el orvoshoz, ha három-négy napon belül nem múlik el. Az ápolónő mondjuk szerintem azt se tudta, hogy mit ad oda nekem, mert először két tablettáról beszélt, közben az Escapelle-ben csak egy van. Akik ilyen gyógyszert szedtek azoknak mik voltak a gyógyszer tünetei?

Sokaknál azt olvastam, hogy késett, és sehol se hogy előbb jött volna meg. Köszi a válaszokat.

19/L



2013. dec. 14. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól a tablettától ha jól emlékszem kialakulhat erős vérzés.

Amiről tudomásom van,abban az esetben utána megjött pontosan.

2013. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is erős vérzés volt, miután bevettem, kb ugyanannyi, mint mensinél. Nekem nem volt semmi gáz utána, de a biztonság kedvéért elmehetsz dokihoz. Ártani nem árthat :)
2013. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Három napig nagyon erős vérzésem volt. Ennyire nagyon ritkán szokott lenni. Fájt is és gyengének éreztem magam.

Már szerencsére jól vagyok. Teljesen. :)

Köszönöm a válaszaitokat. :)

2013. dec. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!