Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hétvégén voltunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén voltunk együtt először a párommal. Nekem az első alkalom is volt, nagyon fájt is ezért alig tudta berakni is. Nem is ment el mert megkértem hogy álljunk le. Viszont nem védekeztünk. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de nincs sok esély rá.
2014. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belőle baj. Attól, hogy nem ment el még lehetsz terhes...
2014. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kicsi az esély
2014. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem lesz gond.
2014. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, ha kérdésre kérdéssel válaszolok, de HÜLYE VAGY? Most dugott meg először, ha hagytad volna végigcsinálni, (de akár az előváladéktól is) és teherbe esel, szerinted mire számíthatsz a sráctól? Melléd áll, azt mondja bármit döntesz támogat, ha elveteted akkor is melletted lesz, ha megtartod akkor is? Vagy ha egy dugàs után közlöd hogy terhes vagy, akkor úgy eltűnik, hogy felháborodni se marad időd..? Eleve mennyire lehetsz fontos olyasvalakinek, aki szarik rá, hogy terhes maradhatsz, csak azt nézi, hogy a farkát beléd tehesse?!


Azt már meg sem említem, hogy ha nem idegeskedtél volna a védekezés hiányán, akkor jobban ellazultál volna és nem fájt volna... két hülyegyerek.

2014. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, te se vagy 100as. Kérdező, ne parázz. :)
2014. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, hatalmas hülyeség volt. ezerszer megbántam azóta. válaszokat köszönöm! :)
2014. ápr. 17. 09:27
 8/10 Snooch ***** válasza:

Kicsi az esélye nagyon. :)

Idővel majd jobb lesz, a fájdalom is elmúlik.

2014. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mert megkéne adni a módját.

Megfelelő előjáték, odafigyelés, türelem egymás felé.

De hát gondolom, hogy ez is csak egy tervezett gyorsmenetnek indult két fiatal között akik csak a tűzzel akartak játszani!

Nem bánni kell, ha nem meg gondolni hogy mit csináltok.

Ha már csak az egyiknek van esze és felelősség tudata mindjárt jobb.

Ha meg ezért otthagy akkor meg bármennyire is szereted ha szereted, belegondolsz, hogy az ilyen milyen barát ha azért mert x-idő után nem adod alá magad ott hagy.

2014. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor már megvan a pici ami már nem is olyan pici.
2018. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!