Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell tudni a Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tudni a Lindynette fogamzásgátóról?

Figyelt kérdés

tapasztalatokat szeretnék róla hallani h mennyire megbízható és h hízlal-e meg h mellékhatásai milyenek?

köszi a válaszokat cupcup


2008. júl. 25. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én nem hiztam tole egy csöppet sem, viszont a menstruációmkor vannak görcseim, néha fáj a hasam töle a ciklusom elején, aztán elmúlik, de volt már hányingerem is töle és rosszulét, de egyébként semmi, de azért maradok ennél, mert másikröl váltottam erre, amitől viszont eléggé gázosan éreztem magam.
2008. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én 3. hónapja szedem, és az első hónapban elég rosszul éreztem magam tőle, de a második levél kezdésésnél már nem volt semmi gond:) Én eg picit híztam tőle 2 kilót kb. Pozitívum, hogy nőttek a melleim is:)
2008. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én egy hónapja szedem. Eddig csak annyit észleltem, hogy 3hétig volt vérzésem, ill. mostanság erős folyásom van. Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy az érzékenységem is ennek a számlájára irható-e fel. :)
2008. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 5 éve ezt szedem,teljesen megvagyok vele elégedve.az elején fogytam is,aztán hogy a gyógyszer miatt,vagy más miatt azt nem tudom.
2008. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

azért még várok tapasztalatokat...cupcup

2008. júl. 27. 17:34
 6/10 anonim válasza:
51%
sziasztok, én most tartok a 18.napon. ez az első levelem. a menzeszem elején kezdtem szedni, és a vérzésem szokásos módon 5 napos volt. vagyis nem véreztem tovább. mit gondoltok? szerintetek akk a köv hónapban, vagy a szünetben, ami lassan itt lesz, meddig fogok vérezni? ha előszőr nem befolyásolta, akk most se fogja? mármint úgy értem h elnyújtani..
2008. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
öhh...köszike belekérdezel a kérdésembe...tudom értékelni de komolyan...
2008. júl. 27. 22:03
 8/10 anonim válasza:
100%

jajj... ne haargudj, nem akartam "belekérdezni". csak én azon az állásponton vok, h néha egyszerűbb beírni ígyis egy kérdést, mert tök ugyanaz a téma... és így egy helenye megvan... de bocs. télleg.

amúgy rám abszollut nincs semmi mellékhatása. bár tény h még nem szedem régóta. nem híztam, nem fogytam, se hányinger, se semmi. és szerencsére a libidóm is még a régi:D pecsételő vérzés sem volt. amúg pont ezért kérdeztem a kérdésem... h vajh akk ezután se lesz e...

nah mindegy

mégegyszer bocsi

2008. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jó ebben igazad van hakk meglesznek egy helyen de akk sem szeretem...sőőőt...nah mind1 a lényeg rem nekem is ilyen lesz mint neked...

hahóka emberek...mos akk az normális ha szedése alatt sincs változás ?:O

2008. júl. 28. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
én már 1,5éve szedem.az alkat kérdése hogy ki hízik tle én pl.: híztam meg a melleim is nőttek,de az csak jó:).nekem sem volt semmi rosszullétem,se vérézsem.Am a másik kérdezőnek üzenem hogy mikor még nem szedtem a atabit vagy azelején jártam nekem is 5napig tartott a mensim,most meg már 3nap és pontos a ciklusom is.Sok sikert mindkettőtöknek a tabihoz!! puszi
2008. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!