Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitol kesik? Lehetek igy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol kesik? Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés

a baratomnal megalapitottak,hogy nemzokeptelen es ezert nem vedekezunk..

a menstruaciom megis kesik.elkezdtem szedni egy gyogyszert mert verszegenyseget allapitottak meg..a gyogyszertol keshet?vagy lehet terhes vagyok?



2014. ápr. 18. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mostanság kezdtél gyógyszert szedni, akkor teljesen normális, hogy késik.
2014. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes :)
2014. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

doktor mondta neki,hogy nemzőképtelen?

ha valóban igaz,akkor nagyon kevés eséje van,hogy terhes legyé( ha az vagy,akkor valamit nagyon rosszul csinált a dokija)

és valóban a gyógyszertől is késhet. én is vérszegény vagyok és gyógyszert szedtem, e miatt 2 hónapig nem menstruáltam.

menj egy nőgyógyászhoz, kiír majd nekem is egy gyógyszert,amit 1O napig kell szedj és mentruálni fogsz(legalább is én így voltam)

2014. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy hogy állapították meg, miből következtettek rá. A teljes és kezelhetetlen sterilitás ugyanis azért elég ritka. A többi pedig "csak" csökkenti az esélyt, de védekezésre nem elegendő, ha nem akartok gyereket!
2014. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!