Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért a srácnak kell venni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a srácnak kell venni az óvszert?

Figyelt kérdés
Miért az ő "dolga"? Mármint neki kell a helyről is gondoskodnia, főleg az első alkalom előtt. Ez olyan mintha a csaj csak magát adná a dologhoz de semmi mást. Akkor ő nem is akarja?

2014. ápr. 24. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
mert akinek nincs 500 Ft-ja egy nőre az később is egy élősködő olcsójános lesz!
2014. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most akkor azt fogod mondani a lánynak, hogy "miért nem te kerestél helyet?????" Felesleges ezen fennakadni.
2014. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy neki kell?

Jó első alkalomkor még jó hogy te irányíts, de utána felesbe. Ne hagyd magad kihasználni.

2014. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert neked kell a Fszodra húzni és nem a nőnek. XD
2014. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert a fogamzásgátlót meg általában a nő fizeti.
2014. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály, de nyilván nem akartok bajt és gondoskodni kell bizonyos dolgokról.


Egy párkapcsolat akkor működik jól ha mindkét fél együtt tud működni, közösen kell találjatok helyet az első alkalomra, és ugyanúgy közösen kell gondolnotok mindenre.

Nyilván nem árt ha a nőnél is van óvszer, de elsősorban a pasinak kell hogy legyen.


Az hogy mit miért, mert ez van! A csaj nem várhat ölbe tett kézzel sem ha igazán szereti a barátját neki is kell adnia valamit.


Ha ő is igazán akarja nyilván ő is ad ötleteket a helyekkel kapcsolatba.

2014. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:

Azt javaslom, beszéljétek meg, hogy ha mindketten akarjátok a szexet, netán szeretitek is egymást, akkor közösen kéne viselni ennek az anyagi terheit, lehetőleg olyan arányban, ahogyan a kettőtök pénzügyi helyzete lehetővé teszi.

Ha ő csak azért fekszik le veled, mert te erősködsz, akkor nyilván nem várható el tőle, hogy ő vegye meg :D

2014. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de ebben a kérdésben sose bíztam a másik félre a dolgot: most ugyan tablettát szedek, de amíg óvszerrel védekeztem, mindig volt nálam. Mert ha a pasi éppen nem akarja felhúzni, "véletlenül" nincs nála, satöbbi. Én rosszabbul járok, ha nem használunk, és nagyon nem érdekel, mik a vonatkozó szokások. Mindig vittem magammal, mindig volt nálam.

A helyválasztás meg nálam általában úgy működött, hogy aki tudott helyet szolgáltatni vagy mondani, az mondta és szolgáltatta. Ez nem attól függött, hogy ki akarja jobban, inkább a lehetőségektől.

2014. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd megszokod.
2014. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy kisfiú megy be a patikába óvszerért, dagadhat a melle, ha egy kislány, akkor elsüllyed szégyenében.
2014. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!