Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A TESCO-ban adnak ki egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TESCO-ban adnak ki egy 17 éves srácnak óvszert?

Figyelt kérdés
A TESCO-ban kaphat egy srác óvszert 17 éves létére? És szerintetek megbízható a TESCO óvszeres árukészlete?
2010. okt. 28. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
megmondod nekik, hogy ez vagy a gyerek :)
2010. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az óvszer nem számít alkohol- és dohányterméknek. Igen, kiadják, meg sem kérdezik, hány éves vagy.
2010. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moonwish ***** válasza:
100%
Bárhova mész még 14 évesen is adnak ki neked óvszert... inkább minthogy este úgy feküdjenek le hogy miatta csináltál fel valakit. Nem hiszed? Láttál már olyat kiirva hogy 18 éven aluliakat dohányáruval, szeszesitallal és óvszerrel nem szolgálunk ki? Na látod. Jogilag még egy 4 éves kölök is vehet óvszert.
2010. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ha fiatal csaj finoman meglehet puhítani úgy h odahajolsz hozzá: Ide figyelj v kiadod v jön a gyerek és többet kell adóznod utánam:D

Viccet félretéve. hogyne adnák ki. Fiatal csaj meg aztán még szégyellne is szólni. legalábbis mi 16évesen már vettünk párszor.

18/F

2010. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A TESCO-ban is ugyan úgy Durex, Lifestyles....stb. márkájú óvszert árulnak.Attól,hogy az az üzletlánc forgalmazza attól még a minősége meg marad. Persze csak ha nem olyat akarsz venni amire nagy kék betűkkel rá van írva,hogy: TESCO és 100db van benne 1200 Forintért. Az meg szerintem nem oszt,nem szoroz ,hogy 17 vagy a pénztáros majd szerinted igazoltatni fog a kasszánál? Mellesleg az óvszer nincs korhoz kötve, legalábbis úgy tudom.
2010. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, rendben értem. :) És szerintetek, 4 cm vastag és 16 cm hosszú péniszhez melyik óvszer lenne az ideális? Melyik mráka és annak melyik típusa?
2010. okt. 28. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Durex Classic :)

Amúgy kiadják,igen..

2010. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki persze.

Csak vigyázz a tesco mega hasonlo bevásárloközpontokkal mert én már hallotam olyat hogy a PARASZTOK azzal szorakoznak hogy tüvel szurkálják ki a ovszert!

2010. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én benzinkutat hallottam, hogy ott szurkálták.Bár szerintem akárhol megtehetik. Milyen hülyék! Aztán nem gondolnak bele másnak ez mekkora trauma lehet!
2010. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
óvszert 10 évesnek is adnak. ahhoz nem kell nagykorúnak lenni.
2010. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!