Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok segíteni a nőgyógyáss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni a nőgyógyásszal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem vagyok már szűz. (nem kérnék, pocskondiázást ezzel kapcsolatban, több mint 1éve van barátom, és így is csak 6hónap után feküdtem le vele, mostani lányokhoz képest ez becsülendő szerintem:)) Nem voltam még nőgyógyásznál, de lehet, hogy ideje lenne. Fogamzásgátlót szeretnék felíratni. Édesanyámmal még nem beszéltem erről, sajnos nem tudom, hogy kezdjek hozzá ehhez a beszélgetéshez, de tudja, hogy nem vagyok már szűz. A kérdésem az lenne, hogy ez is ilyen körzeti dolog, mint a háziorvos, vagy mehetek bárhova a városban, persze előre megbeszélve? Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 27. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ebben a korban semmiképpen se szedj! mondanám h később se, de ha mégis, akk majd 18 után.
2014. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt egy barátnőm, aki nem azért szedte amiért igazából van ez a dolog, hanem azért, hogy ne legyen olyan pattanásos az arca. Fiatalabb volt akkor, mint én. Ez nem baj? Vagyis, hogy a hormonok miatt nem lehet valami probléma?
2014. ápr. 27. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Még fiatalabbnak felírni? Na, az az orvos sem volt magánál. Nem szabad belerandítani egy fiatal szervezetbe.
2014. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És igen, a hormonok miatt lehet nagyon is nagy probléma. Nem egy barátnőmnek ment el így a pajzsmirigye. Én meg simán majdnem otthagytam a fogam, mert majdnem trombózisom lett. És ezt 4 orvos közül egy sem vette észre.
2014. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindekinel mash van te lehet h elfogsz hizni ilyen korban nem ajanlott..

nagyon osszezavarja a hormonokat! En is akartam szedni de utana olvastam es anyukammal is beszeltem errol es arra jutottam h raerek mev. Ja es a gumi nem csak a gyerektol ved meg hanem a betegsegektol is:)

2014. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nyilván használnánk gumit is ugye a betegségek miatt, de mégis csak jobb mindkettő, mint ha valami baj történik (értsd: kiszakad az óvszer stb.) és eseményutániért menni 6000ftért. Nyilván nem a pénzt sajnálom rá... csak mégis megnyugtatóbb.
2014. ápr. 27. 17:17
 7/9 BlackSword ***** válasza:

Nyugodtan menj el, nem valószínű, hogy bármi bajod lehet... De duplán akkor már felesleges, és költséges is védekezni... Elég a fogamzásgátló... Azok akik azt mondják, hogy baj lehet azt elfelejtették, h ez már nem a 60-s évek... Sokat fejlődött a tudomány, de az orvossal légy őszinte...


Anyuddal szerintem egyszerű lesz a téma, mert már tudja, h éltek nemi életet, így felveted neki, h nem szeretnétek állandóan a gumi miatt aggódni...

2014. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kettő együtt fölösleges. akkor már gumi és pharmatex. untig elég.
2014. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 2oo8-as évben készültem ki tőle. Szóval nem jelent semmit, hogy fejlődött, a hormon az hormon maradt.
2014. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!