Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A bugyijára ment az ondóm, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bugyijára ment az ondóm, de csak váladék, utólag vette eszre kb 10percel mikor hazament, utána lefürdott és átöltözött. Lehet gond?

Figyelt kérdés

Biztosra nem tudjuk hogy a bugyijan az enyem volt e, de talán lehet.

Csak rámült kb 10 percig. Ennyi a tortenet. Elore koszonom a normalis valaszokat. Szep napot!


2014. ápr. 28. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Bugyiban ült rád?
2014. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel lehet gond?
2014. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PearlDiver ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_5OvgQW6FG4

Nézd meg ezt a videót, és tippeld meg, hogy a bugyiból esetleg szivárogva mennyi esélye volt annak a pár ezer ondósejtnek :)

Ha ettől teherbe esik, akkor sztem bekerültök a Guinness rekordok közé :D

2014. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond ha bugyiban ült rá a barátnőd a farkadra, attól függetlenül hogy az ő nedve vagy a te spermádtól volt nedves a bugyija. De azt javaslom hogy mielőtt szexeltek, azért nem árt bizonyos alapvető dolgokkal tisztában lennétek.
2014. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztosra nem tudjuk hogy a bugyijan az enyem volt e


miért csoportos bréreülés volt?

2014. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gatyában volt igazából....most kicsit átformálom a kérdést csak nagyon biztosra akarunk menni. Szóval..gatyában volt és természetes bugyi is volt rajta. Csak nekem lett letolva a gatyám és a farkamon ült és hát hogy mondjam néha lovagolt rajtam. De ne úgy értsétek, nem szexeltünk. Néha odanyúlt és verte is nekem, ennek köszönhetően jött ki egy kis előváladék tőlem.. mikor hazament mondta hogy átázott a gatyája egy foltban, és nem tudja eldönteni hogy a bugyiján az a sajátja van esetleg az enyém is átszivárgott volna. :(
2014. ápr. 28. 13:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a lány még szűz, ha jól olvastam még ,,régen'' ez még jobban akadályozza hogy teherbe essen.
2014. ápr. 28. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem volt egy csomó molylepke a bugyijában és a nadrágjában,amitől kilyukadt volna a ruha és felkúsztak volna a lyukon a spermiumok,akkor lehet csak gond
2014. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy-két atyai pofon kinézhet az ügyben, ha ez gond, akkor gond.


Ha az a kérdés, hogy lehet-e terhes: nem. Gatyán keresztül, elélvezés nélkül teherbe ejteni egy lányt elég reménytelen. Hacsak nem lóg cafatokban a nadrág rajta.


A szüzességnek viszont a közkedvelt hiedelemmel szemben nincs semmi köze az egészhez.


Tehát: alapesetben csak akkor eshet teherbe, ha a hímvessző bekerül a hüvelybe. Onnantól kezdve aztán az esélyek változóak.

2014. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, már megnyugodtunk! :)
2014. máj. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!