Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fogamzásgátló tabletta szedése során mennyit híztatok, meddig szedtétek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

1 évig szedtem yasminelle tablettát, s 5-6 kg jött fel. Ti hogy adtátok le utána a felesleget? Sikerült visszanyerni az alakotokat? Előre is köszönöm a válaszokat.

21/L



2014. máj. 1. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éve szedem és soha az életben nem volt ilyen problémám. 50kg voltam mikor elkezdtem szedni és most is annyi vagyok. Nem is ismerek ilyet, aki hízott volna tőle.

Aki sokat eszik és hízott, na, olyat ismerek... :)

2014. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én rengeteget fogytam mellette.

A fogamzásgátló nem okoz hízást, csak mondom...

2014. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mértéktelen evés mellett lehet hízni, nem a fogamzásgátló szedése mellett.

8 éve szedem és legfeljebb csak fogytam azóta. Egy lányt ismerek csak aki hízott, mióta szedi, de ő akkor kezdett irodában dolgozni, ahol egész nap csak ül, előtte sokat sportolt, és minden nap a pékségben vesz magának kaját, nem keveset, vacsira meg általában pizzát rendel. De persze, nyilván a fogamzásgátlótól... :D Jó kis takarózás. :D

2014. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem. Ne zabálj, és sportolj, ennyi a nyitja.
2014. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...miért, hízni kellene tőle? Jesszus, én elfelejtettem... Hát, akkor majd pótolom... Indulok is a mekibe. ^^
2014. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D hm... hát akkor lehet, csak az ücsörgős egyetemi életmódot szívtam meg :( mindenesetre a tabletta mellett fordult elő először, hogy nem fogytam semmit nyáron sem :(
2014. máj. 1. 13:28
 7/10 anonim válasza:

Hát, könnyű erre fogni, de nem a fogamzásgátlótól híztál meg.... Hogy add le a felesleget? Na, most szerinted mégis hogy add le? Tekerd magad alufóliába, állj fejen és pörögj... Vagy egyél normálisan és mozogj többet.

Senki nem hízik a fogamzásgátlótól, nekem sem volt még ilyen problémám.

2014. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem híztam eddig. s remélem ezután sem fogok.
2014. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.Másfél éve szedek Meliane fogamzásgátlót, én nem híztam tőle, ugyan annyi vagyok mint előtte :)

20/L

2014. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hónapja szedek Mirabellát, első 2 hónapban 10 kilót fogytam, mert nem kívántam semmit 23L
2014. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!