Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek megéri használni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri használni az alkalmi kúpokat? Mennyi a teherbe esés esélye?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
az általános vélemény szerint rossz a hatékonysága, és kell mellé a megszakítás is minimum. én használtam rövid távon, és nem lett mellette baj, de nem csinálnám többet.
2014. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a használatát, nem biztonságos.
2014. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta használom stabil párkapcsolatban. Mivel nem lenne tragédia, ha jönne a baba, úgy döntöttünk, nem terheljük a szervezetem a hormonális fogamzásgátlókkal, a gumit meg nem bírom. Nem kombináljuk más módszerekkel, nincs naptár, se megszakítás. Eddig működött.


Alkalmi kapcsolatban, vagy olyan helyzetben, amikor baj lenne a gyerek, nem ajánlom, akkor tessék gumit húzni vagy más módszert választani.

2014. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Önmagában nem igazán, ha tényleg gond lenne egy becsúszott gyerek. Megszakítással oké.

Viszont nekem nem vált be. Úgy csípett, hogy ki kellett mosni, és még vagy két óráig sajgott.

2014. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tyűha ezekről még nem is hallottam, osztálytársam mondtza,hogy ő simán bele engedi a csajba és semmi baj nincsen,vagyis eddig nem volt!
2014. máj. 4. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz...
2014. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akinek osztálytársa van, az mindenképpen húzzon gumit.


A tizenéves korosztály nem az, ahol egy ilyen módszer alkalmas. Én írtam, hogy használom simán, évek óta, de mi már 30 körüliek vagyunk, évek óta együtt élünk, saját lakás, munka stb. tehát kb. minden adott lenne, ha mégis jönne a baba, csak még szeretnék vele várni egy picit. A kúp erre való, nem arra, hogy tinik használják a ki tudja mennyi ideig tartó kapcsolataikban...

2014. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
anya is iskolába jár és 42 éves.. ( nem bukott meg:DDD XD)
2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, persze, járhat iskolába érettebb korban is, de a kérdező kommentjéből ("beleengedi a csajba" és hasonlók) nem az jön le, hogy 40 év feletti lenne... :D
2014. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a lány 17 éves, a srác meg azt hiszemn 18
2014. máj. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!