Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha tegnap lefeküdtem valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap lefeküdtem valakivel és ma elkezdtem menstruálni lehetséges, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

#terhes #szex menstruáció
2014. máj. 3. 12:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Neked bukta, 10-es!

Fusd már át a kettővel fentebb linkelt cikket!

2014. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
"a megtermékenyített petesejt 6-7 nap után beágyazódhat" -épp ez az, nics hova beágyazódni, hiszen levált és az új még nem fogadóképes,mert ~6 napig válik lefele
2014. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem úgy van, ahogy mondod!:)
2014. máj. 4. 13:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Téved. Lehetséges. Egyébként is 7-10 nap a beágyazódás kezdete az aktustól.
2014. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Van tapasztalatod a témával kapcsolatban? Vegyek be Postinort?
2014. máj. 4. 19:02
 16/19 anonim ***** válasza:
rendes, normális a vérzés? mint mindig? akkor nem vagy terhes. A linken van olyan, hogy ennek ellenére - de azt hiszem az nagyon ritka, és olyan esetben lehet, ahol már össze-vissza van zavarva a ciklus hormonokkal. Normális, fogamzásgátlókkal és egyéb szerekkel nem összezavart esetben nincs egy csepp vérzés sem 9 hónapig. A beágyazódás 6-10 nap közt van - tehát nincs hova.
2014. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, van tapasztalat.


32 napos ciklus 30. napján jött össze a babánk úgy, hogy rendes időben a 18. ciklusnapon a hőmérő és az LH-teszt is ovut jelzett. Mivel a pete csak kb. 1 napig megtermékenyíthető, valószínű, hogy a ciklus végén extra peteérésem volt.

Onnan tudom, hogy a 30. napi volt a nyerő, hogy a 12. heti ultrahangon a magzat mérete alapján ezt az időpontot hozták ki "nyerő" dátumnak.

3 napig véreztem a nem várt idejében. Sose volt sok vérzésem, nem tűnt fel, hogy más lenne. Rá 3 hétre lettem rosszul, akkor derült ki, hogy baba van.

Általában progeszteronprobléma szokott pecsételéssel, vérzéssel járni, de a vizsgálatok szerint nálam nem állt fent.


Az tény, hogy nem olyan gyakori az ilyen, de sose tudhatod.

Hogy bevedd-e? Helyetted nem dönthetek. Nem tudhatom, hogy milyen a kapcsolatod, hogy esne egy nem várt gyerek.

2014. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Na nekem mindig nagyon bőségesen jött és most is a szokásos.
2014. máj. 4. 19:39
 19/19 A kérdező kommentje:
most végleg paranoiás lettem, de köszönöm az értelmes válaszokat, Isten éltesse a babát!:)
2014. máj. 4. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!