Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lefekudtem a baratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefekudtem a baratommal. En szoltam, hogy vedekezzunk de azt mondta nyugodjak meg nem lesz semmi (marmint olyan teren, hogy teherbe essek) lehetseges hogy meg is terhes leszek?

Figyelt kérdés

engem ez egesz nap zavart es iszonyatosan csalodtam magamban,hogy igy lefekudtem valakivel..

ma elmondta a baratom,hogy azert nem vedekeztunk mert tole biztosan nem esek teherbe mert o gyogyszert szed es ez biztos,hogy ez a 'veszely' nem fenyeget..

szerintetek mi lehet?marmint tenyleg van olyan gyogyszer amit ha o szed en nem esek teherbe?


2014. márc. 19. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
milyen gyógyszert szed...elmondok valamit, angyalom. téged átb@.sztak, mint szart a kerítésen. imádkozz, hogy ne legyél terhes, mert simán lehetsz
2014. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Nincs!
2014. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha tesztoszteron alapú szteroidokat tol mint az állat, azt a szervezet a női ösztrogén hormonnal próbálja kompenzálni, ami képes akár radikális módon vissza vetni a nemzőképességet!

De erről őt kellene megkérdezned! Egy kapcsolatban az ilyen témákat is meg kell beszélni.

2014. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar akkor vegyél be esemény utáni tabletát, de siess!
2014. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves lehetsz hogy ekkora baromságot elhittél. Szépen átejtett a "szerelmed" én a helyedben rohannék esemény utáni tablettáért.
2014. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan gyógyszer amit férfi szedhet, de én azért nem lennék 100% biztos benne hogy tényleg szedett.
2014. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen gyógyszer, de tudtommal nem Magyarországon és még csak kísérleti stádiumban, tehát nem forgalomban.


Én rákérdeznék a gyógyszerre és aztán kutakodnék egy kicsit.


De nekem erős a gyanúm, hogy te voltál a palimadár. Hát mindegy most már visszacsinálni nem tudod, a gyermek áldást nem tudod elkerülni ha úgy alakulna, max abortuszra mehetsz.


Nőnek lenni azért szívás, mert még egy férfi kiröhög, és leléphet egy szó nélkül azt is letagadva, hogy egyáltalán látott téged valaha... addig te ha akarod, ha nem viseled a következményeket, mert a tested képes arra, hogy egy gyermeket kihordjon.


Ez soha nem szabad elfejtened, egyetlen pillanatra sem... különben maradnak az átsírt magányos órák.

2014. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodni is kéne, nem csak az ösztönök után menni...

Eléggé állatias szint az ilyen. Végig se gondolni az egészet...

2014. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

igen lehetsz

rohanj esemény utániért

neki meg tépd le a farkát

2014. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Álmodj királylány...sáláláláá
2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!