Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Milyen hosszú ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen hosszú ideig szedtetek fogamzásgátló tablettát? Mellékhatások?

Figyelt kérdés

Köszi előre is :)

18/L



2014. máj. 4. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Először 6 évig szedtem folyamatosan 20 éves koromtól, majd szültem 2 gyereket, aztán most újra azt szedek. Soha semmilyen bajom, problémám nem volt se a szedés alatt, se utána, mindig megbízható volt és nem okozott a gyermekvállalásnál sem gondot. :)
2014. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenem tönkretette akkoriban. Inkább nőkkel kezdek ,minthogy újra szedjek vaaha is. 23/l
2014. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Arra szoktak panaszkodni, hogy csökken a libidó.

Másik probléma a folytonos para, mert ez sem 100%, ha kifossa/kihányja, akkor mi lesz,stb.

Férfitablettát viszont soha nem fognak bevezetni, mert kb. 2 generáció alatt elfogyna a nyugati társadalom.

2014. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én rendszeresen járok egy maszek dokihoz, aki elég jó, és nekem ő mondta, hogy trombózist okoz nagyon nagy eséllyel a fogamzás gátló, tehát vizsgáltasd ki, hogy nem vagy e olyan, aki könnyen kap trombózist. 21/L
2014. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én összességében 7 évig szedtem kb, kisebb szünetekkel(pl volt, hogy 1 évig nem szedtem).


Nekem volt olyan tabi,ami bevált,volt olyan ami nem sajnos.

5évig nem volt problémám egyébként.Volt amelyik helyretette a pattanásos arcbőröm(óriási gócokat tüntetett el).


Volt amitől híztam 10kilót 3hónap alatt,de 1hónap alatt leadtam,amikor abbahagytam diéta nélkül.Gyakorlatilag vizes volt tőle a testem,és a mellem is 1 kosárméretet nőtt,állandóan érzékeny volt és feszült.


Na ennyit a rossz dolgoktól :D


A legfontosabb: amikor elmész orvoshoz,előtte a háziorvossal konzultálj, hogy egy nagy vérképre írasson neked beutalót,abból azért lehet látni 1-2 dolgot és vidd el a nőgyógyásznak is a leleteket :) ő majd tudni fogja milyet írjon fel neked.

2014. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat! :))
2014. máj. 4. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer szedtem három hónapig, valahogy úgy lenyomott, és a szexet is alig kívántam.

A másikat egy évig, a szünet idején folyton fájt a fejem, volt, hogy hánytam is egyszer, annyira.

2014. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
összesen kb. 3 évig, 2 különbözô fajtàt. mellèkhatàs: nem volt kedvem a szexhez
2014. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!