Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabi mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabi mellett normális ez?

Figyelt kérdés

A legutóbbi 3 menstruációm így néz ki:


Megjött március 2-án vasárnap, aztán március 29-én szombaton. Itt 28 nap telt el. A legutolsó havim pedig április 27-én, vasárnap jött meg. Ekkor 30 nap telt el a kettő között.


A legtöbb helyen úgy olvastam, hogy óramű pontosságú lesz a havi a tablettától, és hogy minden hónapban azonos napon jön majd meg. De nekem folyton változik, hol szombat, hol vasárnap, de volt hogy már pénteken megjött....


Nálatok hogy van ez? Vagy csak én számolom rosszul?


2014. máj. 4. 16:49
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
52%
Én a fizummal vagyok igy ( az is csak 6-7 napig tart) de ezért is tiltanám be 30 éves kor alatt a fogamzásgátló tabit... Megboritja a hormonrendszeredet és vagy feleslegesen pánikolsz vagy ész nélkül dugsz...
2014. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Öccsém! Nem is ismersz, szóval ne vonj le elhamarkodott következtetéseket;) Az nagyobb baj szerintem, hogy kifolyik a pénz a kezedből :)
2014. máj. 4. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy tabletta sem ígéri fixen, hogy napra pontos lesz. Az csak egy kedvező mellékhatás, ami vagy jelentkezik vagy sem.
2014. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mitől lehet, nekem mindig napra pontosan jön meg minden egyes 7 napos szünetben, lehet hogy konzultálnod kellene a nőgyógyászoddal....
2014. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit konzultáljon egy teljesen normális jelenségen? :)
2014. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mr. Truth ***** válasza:
Te sem ismersz de az a nagyobb baj hogy a poén is idegen kifejezés számodra
2014. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!