Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem teljesen tiszta a kép, pedig megnéztem beteg tájékoztatót.

Lassan fél éve, hg gyógyszert szedek.

3hónapig szedtem egy fajtát

most kezdtem meg szombaton a 2. levél új gyógyszeremet(Jangee)


de hétfőn elfelejtettem bevenni. Mindig este 7 és 10óra között szedem be

Na ma reggel 7-8körül vettem be, és este rendben beszedem a keddit(azaz a mait)


Emiatt csökkenhet a védelem és nőhet a teherbeesés kockázata?

Holnaptól kezdve egész héten együtt leszünk a párommal



Köszönöm szépen a válaszokat :)

18/L



2014. máj. 6. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

A 7 és 10 közötti bevétel alapból necces, mert a mai fogamzásgátlóknak alacsony a hormontartalma, ezért ha ilyen nagy sávban van a szórása, akkor már eleve csökkentett a hatása. Max egy órás időtartamban való bevétel véd 100%-ra ha nincs hányás, hasmenés, orbáncfű szedés, stb.


Szóval így azt mondanám ne lutrizzatok és 1 hétig kiegészítő, vagy ha bátrabbak vagytok akkor legalább megszakítással, mert a 12 órás határt eléggé súroltad, ami fölött alapból 1 hetet ír a tájékoztató.

2014. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz.Reggel bevetted a tegnapit és ma este vedd be a mait.Holnaptól figyelj oda.

Nem fog csökkenni.

2014. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

12 óra késés, azaz előzőgöz nézett 36 óra nem gáz.

Attól függ, vasárnap mikor vetted be tehát.

2014. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!