Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fent állhat-e terhesség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent állhat-e terhesség, esetleg egyéb más tényező befolyásolja a menzeszem?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. "egy hónapja" szedek fogamzásgátló tablettát (azaz az első 21 darabos levelet beszedtem. [a menstruációm első napján kezdtem el szedni]) hétfőn történt meg az utolsó szem bevétele, ma vagyok a 3. napos gyógyszermentes napban. Elvileg ma meg kellett volna jönnie, de még csak előjele sincs, ahogyan eddig. (hozzá kell tennem, mióta nemi életet élünk, a menstruációm elég zavaros, februárban kimaradt, március elején pedig megjött, pedig mióta menstruálok, mindig hónap végén jött meg. Eleinte megijedtem de tesztet véve is kiderült, hogy nem volt probléma). Fent állhat terhesség esetleg?

2014. máj. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

az első levél után lehetséges, h kimarad a vérzésed.

De a 7 nap alatt bármikor megjöhet, nem kell feltétlen a 3. napon

2014. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
remélem csak ennyi a probléma, hogy ezúttal kimarad. (bár már elegem van ebből a hol megjön, hol nem dologból). eléggé rástresszeltem az elmúlt alkalmakkal erre a témára, és most is félek, hogy probléma merült fel. de akkor türelmesen várok még. :) köszönöm a gyors választ!
2014. máj. 8. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!