Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát hol kell iratni, mennyibe kerül, és hány napig hat? Sos!

Figyelt kérdés
Kiszakadt a gumi ma.Segítenétek?Nem értünk hozzá :/

2014. máj. 13. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

szia. Elvileg nőgyógyász vagy házi orvos írhatja ki.

(jó kivételes alkalom, nekem már volt rá példa,hogy vény nélkül kiadták)

van 48 és 72 órás is. Most így nem tudom melyik melyik van az Escapelle meg az EllaOne amit én használtam eddig. Hála a jó Istennek nincs gyerekem még :)

2014. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, nőgyógyász vagy ügyelet is felirhatja, és 6000-7000 Ft körül mozog az ára. 72 órán belül be kell venni, de minèl hamarabb beveszed annál nagyobb a hatékonysága.
2014. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És árban mennyi körül mozog?
2014. máj. 13. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, ügyelet, nőgyógyász. Ami épp kéznél van. Minél előbb, max. 72 órán belül be kell venni.
2014. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) köszönöm
2014. máj. 13. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!