Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésétől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésétől elmaradhat a "menstruációs vérzés"?

Figyelt kérdés
Lyndinette 20 at szedek mindig ugyanabban az időpontban, egy sem maradt ki. Gyógyszermentes héten nem volt vérzésem, csak barnás folyásom. Stressz nem ért az átlagosnál nagyobb mértékben. Kicsit aggódom.
2009. dec. 28. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet.
2009. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges.

De egy tesztet nem árt megcsinálni, hogy ne kelljen aggódnod. :)

2009. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is ez van.vagyis még igy se...gyógyszer mentes napon vagyok a 4.nél tartok és még nem jött meg:/
2009. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen előfordulhat néha egyszer. de ha ez rendszeres, több hónapig tart akkor dokihoz kell menned, mert nem normális.
2009. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen elmarad tőle!!!
2009. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is lindy 20at szedek 3éve már. nekem sosem volt ilyenem. mindig a 4.napon jön meg a bogyómentes 7ben. szerintem is csinálj tesztet
2009. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!