Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Bevegyek plusz még egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Bevegyek plusz még egy szem fogamzásgátlót hasmenés miatt?

Figyelt kérdés
Bevettem a szokásos időben a mai napi fogamzásgátlómat, és rá egy órára hasmenésem volt. Milligestet szedek. A betegtájékozatóban nincs semmilyen infó hasmenésre vonatkozóan. Szerintetek mit tegyek, hogy védett maradjak? Egyébként a 7. szemnél járok, azt vettem ma be.
2014. máj. 24. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
NE vegyél be még egyet!!!
2014. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy nap 7 db kell? uristen de jo h tököm van
2014. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1. válaszoló! Miért ne vegyek be még egyet? Védett maradok így is?
2014. máj. 24. 22:50
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Nem kell egy nap 7 db-ot bevenni, hanem 21 napon keresztül kell minden nap bevenni egy szemet, és most járok a 7. napnál és így a 7. szem fogamzásgátlónál.
2014. máj. 24. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is fogamzásgátlózom. Ne vegyél be még 1-et.Nem hiszem,hogy baj lenne belőle,de inkább védekezzetek másképpen pár napig.(Az én tabim betegtájékoztatójába az van írva,hogy 1 hétig.)
2014. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:53as vagyok.Most kezdted el szedni előszőr vagy szedted már előtte is? Csak azért kérdezem,mert ha most ez az 1. heted akkor érdemes megvárnod,hogy legalább az 1. havit beszedd úgy már biztos véd. :)
2014. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem most kezdtem el szedni, már 1 éve szedem. Köszi szépen a választ! Akkor 1 hétig másképp is védekezünk majd.
2014. máj. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!