Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sárgás szem, puffadás, hasmené...

Fibbrizzo kérdése:

Sárgás szem, puffadás, hasmenés mitöl van?

Figyelt kérdés
Már nagyon régota sárgás a szemem ,meg szinte mindig felfuffadok ,gyakori a hasmenés is de nem tudom mitöl.Voltam többször házidokinál és kértem beutalot de azt mondta természetes ,nincs semmi bajom .pedig mások azt mondják hogy májbajos vagyok .Akkor most mibajom lehet néha ,a hasam is szur a bal oldalon ,nemtudom közelehet hozzá?
2012. júl. 31. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha sárga a szemed ahol fehérnek kéne lennie, nem hiszem el, hogy elküldött a dokid..ha mégis, menj el egy másikhoz, most!
2012. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ott sárga.de én mehetek másik dokihoz a körzetisen kivül ?és ö is adhat beutalot?
2012. júl. 31. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Azonnal keress fel egy normális orvost, vagy verd az asztalt a házoirvosodnál, mert a májproblémával nem lehet viccelni!

(sajnos aláírom, hogy vannak kretén sarlatánok, akik fogalmam sincs, hogy kaphattak diplomát, pl: nagynéném sokáig valami ideg becsípődéssel etette a háziorvos, azt szajkózta, hogy semmi baja, miközben RÁKOS volt, abba is halt bele! A család helyében a gatyát is lepereltem volna az orvosról...)

2012. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sárgás a szemed fehérje, akkor kellene egy azonnali vérkép, hasi ultrahang. Kérd át a kartonodat egy másik háziorvoshoz, vagy menj el magán gasztroenterológushoz, vagy belgyógyászhoz.
2012. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!