Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel tegnap este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel tegnap este lefeküdtünk, használtunk óvszert, de miután elmentem folytattuk, nem folyhatott ki és nem is szakadt ki, mégis volt valami fehér folyadék. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Végig ellenőriztem,hogy nem-e csúszik le a gumi és nem-e nedves a gumi alatt. Miután kihúztam észrevettem,hogy valami fehér csöpög le és a gumi eleje kb. 2centivel levolt csúszva,de végig rendesen rávolt tapadva. Rögtön ellenőriztem,hogy hátha kiszakadhatott. Feltoltottem vizzel de nem szivárgott sehonnan. Az lenne a kérdésem,hogy az a fehéres-átlátszó "cucc". Mert nem folyhatott ki mert végig ellenőriztem és nem is szakadt ki. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 25. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a nő folyása
2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-.-"

Jöhetett a csajból is

2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MIÉRT KELL ENNYI TÁJÉKOZOTTSÁGGAL DUGNI? Csodálkozom, hogy a lyukat egyáltalán megtaláltad......
2014. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
juhhúúúú megint szexelnek a 12 évesek :D
2014. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
naaa, és elmúltatok már 10 évesek? ha már ilyen hülye vagy, legalább ne reklámozd.
2014. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőd folyása.
2014. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!