Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Várandósság tünete lehet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandósság tünete lehet, ha megszédültem a cigitöl? És nem esett olyan jól.

Figyelt kérdés
Fánkot reggeliztem, ami ugye édes, cukros, feltolja a vérnyomást..utána elszívtam a reggeli cigimet, és nem esett olyan jól, mint szokott, kicsit meg is szédültem..pár napja is szédültem, azt hittem hánynom kell, aztán el vesztettem az eszméletem 1-2 percre.
2014. máj. 28. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bár ez nem jellemző tünet, de nem kizárt. Amíg nem zártad ki, hogy várandós vagy-e addig légyszives ne gyújts rá.
2014. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fank felnyomja a vdrnykmast? Jezusom, mirol beszelsz?


inkabb menj orvoshoz, ha elvesztetted az eszmeleted, lehet valami kkmoly bajod van... csak akkor normalis, ha hirtelen alltal fel, de ha csakjgy radtor akkor annak van valami a hattereben...

inkabb vagy cukorbeteg mknt terhes...

2014. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor a vércukor szintet.. Mivel cukros kaja :-) megyek majd orvoshoz, mert így nem lesz jó,csak hallottam olyat,aki szarul volt terhesként a cigitől.
2014. máj. 28. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Amugy ez attol is fugg, hogy miota terhes az ember... szoktak olyan kerdesek lenni, hogy "tegnap dugtunk es ma hanytam, terhes vagyok?"... es ez abszurdum... egy par napos, sot, 2 hetes terhessegnel is a "magzat" meg csak par darab osszetapadt sejt.. hogy okozna egy ilyen hanyast?
2014. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én már kb. 1 hónapja gyanítom,mert az utolsó "megvonásos vérzésem" is nagyon gyenge volt, sokkal gyengébb mint azelőtt, mert ugye szedem a gyógyszert..de sok mindent hall az ember, h bogyó mellett is... A hasam is szúrkál néha, szoval van 1-2 tünet
2014. máj. 28. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg a heten menj el nogyogyaszhoz!! Ha terhes vagy egy gyogyszerezel meg dohanyzol abbol minden lehet, csak egeszseges szules es gyerek nem!
2014. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Inkább a szédülés és az ájulás a "gázosabb". A nem esett jól a cigi nem terhesen is előfordul. Volt nagydohányos barátnőm, aki évek óta cigizett, aztán egyik reggel nem esett jól neki, azóta nem gyújtott rá, ingere sincs rá. Előtte mindig próbált leszokni nem ment, aztán jött ez a kattanás és hipphopp. Poénkodtunk is vele, hogy biztos este durvára sikerült a szex és beverte a fejét.


De ha csináltál tesztet és nem amiatt szédülsz, mert tényleg terhes vagy menj el orvoshoz, mert nem normális dolog a szédülés és az ájulás megfelelő folyadék bevitel mellett, főleg cukros kaja után. És ahogy mondták, addig hanyagold a cigit.

2014. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még a héten elmegyek nőgyógyászhoz,biztos ami biztos, a cigit pedig megpróbálom visszafogni. Az viszont nem feltétlen igaz, h gyógyszertől beteg lesz a baba, mivel nem tartalmaznak olyan sok hormont, a tájékoytatón is ez van. :-)
2014. máj. 28. 11:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Tesztet nem csináltam, majd a doki megnéz, 2 napot kibírok még.
2014. máj. 28. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább annak a jele, hogy hamarosan szélütést kapsz.


Tisztában vagy vele, hogy fogamzásgátló mellett ellenjavallott dohányozni a trombózisveszély miatt?

2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!