Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor monjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor monjam el a páromnak, hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki, hogy terhes vagyok. Parom szüleinel, itt csinaltam tesztet es pozitív lett. Sajnos az edesanyja nem tamogatná mivel nincs önnálló keresetem, visztont az édesapja szeret engem es tudom hogy örülne a hírnek. De ha neki elmondanám a páromnak vagy esetleg az apjának a nagy mosolygásban hamar kiderülne. Egyelőre csak én tudom. A bitonyítékit is gondosan eltüntettem. Párom örülne, nem lenne gond hogy nevelnénk fel.


Bar kicsit azért félek, mert tegnap szenvedélyesen szzeretkeztünk, es azota szúr a méhem es görcsöl.pecsetelő vérzés nem jelentkezett.



2013. dec. 26. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te nem is akarsz dolgozni?Ha te nem tudod eltartani mástól hogy várhatod el?
2013. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Galaxis. ***** válasza:
Csinálj mindenképp még egy tesztet. Biztos ami biztos alapon és ha te is szeretnéd ezt a gyermeket akkor a pároddal közöld majd utána a szülőkkel! :)
2013. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jelenleg tanulok ezzel egy idejűleg diák munkát is bevállaltam.
2013. dec. 26. 13:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Én még azért várnék még egy kicsit, csinálj még egy tesztet mondjuk egy hét múlva. 1 teszt szerintem nem 100%-os, de ha párod örülne, akkor először vele közöld a jó hírt. Az anyja meg úgyis átértékeli a véleményét, plusz a faterja is veletek lesz.
2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is gáz dolog.Tanulsz aztán gyereket szülsz.

Mikor fogsz igazán dolgozni?

2013. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szakmám már van.azzal el tudok helyezkedni.
2013. dec. 26. 13:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Igy minel elobb, mivel rajuk vagy utalva, jobb ha elobb megtudja az,aki mostantol eltarthat a gyerekkel egyutt. Az meg nem jelent semmit, hogy az elejen orulnenek, legyen B terved, ha beut a menku..... Otthon a szuleid mit szolnanak?
2013. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy van szakmad nem jelent semmit,gyakorlat nelkul pici gyerekes anyakent nem fognak utanad kapkodni....
2013. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem él egyik szülöm sem már. Nagyimmal elek 3 éve.
2013. dec. 26. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!