Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet hogy ebben a hónapban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet hogy ebben a hónapban még nem jött meg a mensim?

Figyelt kérdés
Áprilisban voltam együtt a barátommal és óvszerrel amikor elélvezett nem bennem volt.Soha nem pontos a menstruációm már volt úgy hogy kimaradt egy hónapot,terhesség nem lehet mert teszteltem és erős vörös egy csik volt.Sokat fogytam lehet hogy az is közrejátszik vagy az idegeskedés.Segítsetek kérlek!
2014. máj. 28. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt nem 100%-ig biztos eredményt ad.
2014. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hát úgy lehetetlenség teherbe esni,hogy nem élvezett belém és óvszerrel voltunk :)
2014. máj. 28. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért,mert nem pontos a menzid. Ne aggódj, majd meg fog jönni biztosan.


Egyébként a fogyásnak igenis van köze hozzá,hiszen hormonok változnak olyankor.Ne aggódj.

2014. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!