Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert alkalmazzak?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy jó ideje együtt vagyunk és kezd komolyabbra fordulni a kapcsolatunk..Én nagyon félek hogy terhes leszek.Nem használok semmi gyógyszert, és sok rosszat is hallottam róluk..Szűz vagyok én is és a barátom is..segítsetek kérlek!:) 16/L

2014. máj. 28. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az óvszer a legalkalmasabb védekezési módszer :). Véd a nem kívánt terhességtől és a nemi úton terjedő betegségektől . Az óvszert meg tudod venni gyógyszertárakban, drogériákban és szupermarketben :) Remélem tudtam segíteni :) 19/L
2014. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gumi
2014. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És melyik gumi a legjobb?Köszönöm a válaszokat!:)
2014. máj. 28. 14:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Durex ultra thin


De nezzetek meg a mereteket, nem tom mekkora a pocse a pasidnak.

2014. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

16,5cm hossz;4cm vastag

erre melyik gumi a megfelelő?

2014. máj. 28. 14:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Barmelyik atlag gumi. Ne extra nagyot vagy kicsit vegyetek. Csak sima atlagosat.
2014. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!:) még annyit hogy az úgy biztonságos lesz ha gumit használunk és esemény utáni gyógyszert veszek be?? én arra gondoltam hogy mondani fogom a barátomnak, hogy mielőtt elmegy, vegye ki(igaz hogy gumival csináljuk, de én nagyon félek!:/)
2014. máj. 28. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Az eseményi utáni akkor kell, ha kiszakad a gumi. Egyébként poénból ne vegyél be mert hatalmas hormonbomba a szervezetnek. Ez egy végső megoldás, nem cukorka. Ha óvszerrel védekeztek és a végén mindig ellenőrzitek, hogy rendben van-e a gumi, akkor nem lehet baj.
2014. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha ennyire félsz ne szexelj. nem rosszindulatból mondom, én is voltam így. hidd el, eljön az az időszak, lehet nagyon hamar, amikor már nem leszel tőle ennyire ideges.
2014. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mondjam meg a barátomnak hogy nem szeretném még ezt..megérti, mert már mondtam neki, de nekem kellemetlen, hogy mindig visszautasítom:/ és köszönöm a válaszokat!:)
2014. máj. 28. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!