Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik az előjelei, ha nem hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előjelei, ha nem hat a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs :D
2014. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max ha miután bevetted és a felszívódás előtt (ami 4 óra) hánysz, vagy megy a hasad, na akkor tuti, h nem hat :)
2014. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmarad a menstruáció, és nő a hasad.
2014. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És az normális, ha már 3. hónapja szedem a fogamzásgátlót, és menszesz előtt már 10 nappal elkezd görcsölni, fájni a hasam? Mert én úgy olvastam, hogy a fogamzásgátlónak csökkentenie kéne a fájdalmat.
2014. máj. 28. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szervezete és valakinek csökken, valakinek nem. Viszont a menstruációd előtti 10 napot korainak tartom, h fájjon a hasad, szóval valószínű, h fel vagy fázva, vagy menj el orvoshoz! :)
2014. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál. Azt mondta, hogy minden rendben. Felfázva meg nem hiszem, hogy vagyok.


Múlt hónapban is így volt. De ahogy észrevettem a menzeszemet már állítja befele. Szóval nem hiszem, hogy nem hat.

2014. máj. 28. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:

A menstruációt nem beállítja a tabletta, hanem kikapcsolja. Amit szünetben tapasztalsz, az nem menzesz, hanem megvonásos vérzés azért, mert olyankor megvonod a tablettát.

Esetleg az lehet jel, hogy nem hat a tabi, ha pecsételgetsz a levél szedése közben, vagy hamarabb megjön a vérzés, mint ahogy megtartod a szünetet.

De sokszor semmi tünete nincs, csak szimplán nem jön meg a megvonásos, mert teherbe esik az illető.

2014. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!