Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után nőtt a mellete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nőtt a melletek a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Folyamatosan is nőhet,lassaban, hogy csak 3-4-5 hónap után láttál (nagyobb)változást?
2014. máj. 28. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem nem nőtt.
2014. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőmnek nem nőtt meg. Ez a genetikától és a fog.gátló típusától is függ.
2014. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem nõtt tõle.
2014. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nőtt.
2014. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De durva, hogy ilyenek írnak csak.

Nekem nőtt az előzőtől, de abbahagytam pár hónapra. Most van új, ezért lennék kíváncsi.

De mást is kell szednem mellé, más hormont, és attól nő most is...


Érdekes, hogy van, akinek nem.

2014. máj. 28. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem durva, ugyanis ha valaki mellnövekedést tapasztal a mai alacsonyabb hormontartalmú tablettáktól, az régen rossz!


Max. a vízvisszatartás miatt érezheted úgy, hogy megduzzadnak a kebleid. Kb. mint a korábbi normál menstruációk előtt.


Ha mégis nőtt, annak két oka lehet. Mint fentebb említettem: vagy durva mellékhatás, amit jó ha megemlít az ember az orvosának; vagy még egyébként is nőttek volna a mellei, és tévesen a tablettának tulajdonítja.

Ó, van egy harmadik: ha tabletta mellett hízol.

2014. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Óóó, máshova nem híztam tőle.

De nézz jobban utána, nem ezek az okai.

Féltékenységet viszont elhiszem, és megértem, de ne hergeld fel magad, felesleges, nem írok többet erről, vissza se nzek ide. :)

2014. máj. 28. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem durva, ugyanis az a normális, ha nem nő meg a melled.. Ha mégis és megemlíted az orvosnak (olyannak, akit érdekel is, mi lesz veled), nagy eséllyel másikat ír fel. Ha nagyobb melleket akarsz, gyűjts szilikoncicikre, ne hormonokkal szórakozz. Amúgy meg régen rossz, ha nagyobb mellekkel tudsz csak megfelelni magadnak, vagy épp másnak.
2014. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a 6-os jól írta. Valahol láttam a neten egy képsorozatot, a csaj minden nap csinált képet a melléről fél éven keresztül és nem történt semmi változás
2014. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Féltékenység???

Te nem vagy komplett!


1) már nem szedek tablettát,

2) véletlenül sem azért szedtem, hogy nőjön a mellem,

3) NEM is örültem volna, ha nőtt volna tőle.

és szerencsére nem is nőtt.


Kezeltetni kellene a kisebbségi komplexusodat!

Nem minden nő vágyik nagy keblekre és nem is a melledtől leszel jobb, vagy rosszabb ember. És a nőiességnek sem fokmérője. Nulla mellel is lehet valaki dögös, és a nagy mell sem garantálja, hogy valaki az legyen.

2014. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!