Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlótól lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlótól lett valakinek, valamilyen mellékhatása? Vagy esetleg bőrötök szépült, melletek nőtt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, mivel 5 napja kezdtem el szedni.


Annyi jó hírt tudok mondani, h én másik tabiról váltottam, és elmúlt a menstruációm időben, és eddig nincs pecsételő vérzés.

2010. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is pont 5 napja :)

nekem ez az első.. kíváncsi vagyok véleményekre nagyoon :)

2010. okt. 5. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM nő a mell a tabitól, csak ha bazira meghízol tőle, de akkor a hízástól nő. (Ha tabi nélkül hízol, akkor is nő.)
2010. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a pattanásaimra íta fel az orvos,most szedtem be az elsö levéllel, a böröm javult és a cicim is nagyobb lett töle..(: de amugy hizni nem híztam.

Nektek miért ezt javasolta a doki?

2010. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mert alacsonyabb a hormontartalma mint annak, amit ezelőtt szedtem. Attól nagyon meghíztam.
2010. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!