Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott a gumi. Most mi lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott a gumi. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Barátommal épp szeretkeztünk, amikor néztem akkor még rajta volt, rá néhány percre pedig már bennem.. nem élvezett el, de belőlem kellett kiszedni a gumit. Nagyon félek. Mennyi az esélye a terhességnek? Eseménytutáni kell?


Mindig nagyon óvatosak voltunk, erre tessék...


21L



2014. máj. 29. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
nem élvezett el. no para
2014. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
De elovaladektol meg lehehetsz terhes en esemeny utniznek!
2014. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
kicsi a farka, mi?
2014. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kicsi a farka, most volt először ilyen...
2014. máj. 29. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tabi.
2014. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a ciklusodban? Ha veszélyes időpontban és ennyire parázol akkor tabletta. Amúgy ha nem élvezett el szerintem annyira nincs nagy esélye. Nálunk is volt ilyen, nem lettem terhes tőle. Amikor egyszer elment és utána vettük észre, hogy lecsúszott na akkor első dolgom volt elmenni tablettát íratni.
2014. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz venni, vegyél be eseményutánit! Előváladéktól is teherbe lehet esni!
2014. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, tegnap bevettem még 24 óra sem telt el. Köszi mindenkinek! =)
2014. máj. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!