Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem e akor ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JaNii69 kérdése:

Teherbe eshettem e akor ha az aktus elején nem védekeztünk de mire komolyra fordult a helyzet, már igen?

Figyelt kérdés
A párommal kb 2 voltam egyutt es eleinte nem vedekeztunk,aztan az esemeny komolyra fordult és akor mar igen. Teherbe eshettem e igy attol a kis aktustol védekezés nélkül ??? (hozzátenném h a barátom csak akkor ment el mikor már védekeztünk) + (azért merült fel bennem ez a kérdés mert ma egész délután rosszul vagyok és a hasam is fáj, nincs étvágyam és át aludtam a fél délutánt)
2014. máj. 30. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, előváladéktól teherbe eshetsz, bár igen kicsi rá az esély, de lehetséges. Ha ma vagy tegnap történt a dolog akkor a hasad nem emiatt fáj mert ilyen korán még nem jelentkeznek tünetek :D
2014. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tünetek 1-2 hónap múlva jelentkeznek
2014. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az eset kb 2 hete történt. Igy már ettől fájhat a hasam?
2014. máj. 30. 00:34
 5/7 anonim válasza:
Szia. Szerintem mindenféleképp csinálj tesztet ha bizonytalan vagy! Amúgy az előváladék is tartalmaz aktív spermát, szoval a megszakításos szexre oda kell figyelni, nem a legbiztonságosabb!
2014. máj. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe eshetsz

Igen, a terhesség miatt is fájhat a hasad

2014. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A teherbeesés kockázata az említett körülmények közt, még ha pont ovuláció idején is történt az aktus kb. 5-10%. Ha nem ovuláció idején történt, akkor az esély mikroszkopikus. A terhességi tesztek csak a terhesség 4. hetétől megbízhatóak. Előtte is lehet használni, de nagy eséllyel hibás eredményt kapsz.
2014. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!