Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátlót kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátlót kezdtem szedni (8 napja szedem), de még mindig tart a menzeszem, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Menstruáció első napján kezdtem szedni, május 23-án jött meg. Azonban még mindig kevés, pecsételő, barna vérzésem van. Ez még a menstruáció? Vagy mitől lehet??

2014. máj. 30. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Nem tudom, hány éves vagy, de erről szól a fél internet, érdekes, hogy úgy szeded, hogy fogalmad nincs az egészről, már ne haragudj. Kb 3 hónapig lehet bármikor pecsételő vérzés, mert szokja a szervezeted. Ha 3 hónap után is van, akkor kell felhívni a nőgyógyászt és kérni, hogy írjon fel másikat.
2014. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért írok ide, mert teljesen tisztában vagyok a témával, tudni illik, ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket kell feltenni egymásnak, méghozzá olyan kérdéseket amelyekkel nem vagyunk tisztában :) Nos, nem hinném hogy a korom sokat számítana. Az a probléma hogy a menzeszem nem szokott ilyen hosszú ideig tartani, emiatt vagyok megilletődve. De azért köszi!
2014. máj. 30. 22:47
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha a kórházban nem kezelnék úgy az embert a nőgyógyász orvosok, mint egy darab húst, akkor kevesen kerülnének ilyen kellemetlen helyzetbe, hogy ilyen szar oldalakon ismeretlenek küldik el a fenébe, "mekkora hülye aki feltette ezt az idióta kérdést" tartalmú válasszal!! :SS
2014. máj. 30. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Azonban erről valóban ezer cikk szól az interneten, illetve valóban benne van a betegtájékoztatóban. Nekem sem szokott viccből a menzeszem 2 hónapig tartani, de a pecsételő barna vérzés nem menzesz, hanem kvázi "a szervezet jelzése" arra, hogy valami történik.

Bocsi, én sosem tudnék úgy belekezdeni ilyen horderejű gyógyszer szedésébe, hogy ne olvassak utána mindennek, ezért igen meglepő a csodálkozásod, de azért remélem választ adtam rá. Nekem 1 hónap volt a pecsételő vérzés időszaka.

2014. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!!
2014. máj. 31. 08:49
 6/7 A kérdező kommentje:
de az mégis normális, hogy azóta mindennap nap "vérzek" ? Utolsó kérdező, neked egy hónapon át, minden nap pecsételő vérzésed volt?
2014. jún. 1. 16:15
 7/7 anonim válasza:

nekem 2,5 év szedés után volt 7-10 napos pecsételővérzés az aktív bogyók alatt. Mindenféle kivizsgáláson voltam. Eredmény: a szervezetemnek kevés a hormontartalma, és a bogyó nem hatott ez idő alatt.

Nekem sok mellékhatásom is volt tőle, de biztos van olyan,akinek bevált.

2014. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!