Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik abbahagyták a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik abbahagyták a fogamzásgátló tabi szedését! A következő hónapban is akkor jött mint amikor szedtétek a tabit?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba és már két napot késik... tudom, ez még nem sok, de kicsit félek. Olyanokat lehet olvasni a neten, hogy valaki terhes lett és nem is tudott róla mert még 2-3 hónapig rendesen megjött neki.

2014. máj. 30. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utána meg se jött hónapokig, pedig nem is voltam terhes.
2014. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem kavart be
2014. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapig maradt ki, és újabb 3 hónapig rendetlenkedett...
2014. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem se zavart be a menstruációmba.
2014. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megint elszertném kezdeni a szedését, viszont ugye aznap kell elkezdeni amikor megjön... ilyenkor mi van? Kérdezzem meg a nőgyógyászt gondolom... :)
2014. máj. 30. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
én egyszer abbahagytam, de akkor nem szedtem előtte sokáig, max fél évig talán. vagy még addig sem. nem kavart be a vérzésembe, bár nyilván nem pont aznap jött meg, mint előtte a tabival mindig. most kb 2 éve szedem egyfolytában, megvártam a kezdésnél, míg megjön a rendes, rendeltetésszerűen. szerintem másképp nincs is értelme.
2014. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg, amikor tartottam egy hónap szünetet, úgyhogy utána elkezdtem szedni és kész. Menzesz nélkül is lehet - nekem pont azért írták fel, mert kb. évente menstruáltam, a ki nem lökődött petesejtjeim pedig cisztaként visszamaradtak a petefészekben, ami kicsit para. Értelemszerűen nem vártam egy évig, hanem elkezdtem szedni, a doki is ezt mondta. Annyi, hogy ilyenkor egy levelet érdemes végig szedni, mielőtt védekezés nélkül szexeltek.
2014. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Most picit azért megnyugodtam :)
2014. máj. 30. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!