Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12 órán túl pótolt és napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 órán túl pótolt és napi rendes adag fogamzásgátlót bevettem, de utána székletem volt, nem szívódott fel?

Figyelt kérdés
Ha ma két fogigátlót is bevettem (pótolt és rendes adag este 8kor és a második talán fél órával utána), második napja nem volt székletem, csak miután ezeket bevettem (rá egy órára), és bár nem volt híg, de nem teljesen száraz, tehát végülis nem hasmenés, akkor nem szívódott fel a két gyógyszer? Mit tegyek, vegyek be egy harmadikat is még ma? Akkor egyel kevesebb szem marad a levélen...
2010. jan. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kellett volna még két szemet se bevenni, a harmadikat be ne vedd!

Ha kimaradt,mert pl. elfelejtetted, akkor is csak 1 szemet, a soron következőt kell bevenni, a székletürítésnek semmi köze a felszívódáshoz ( kivéve hasmenést).

2010. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan ennyire halvány lila fingotok nincs a biológiáról?

Nyisd ki a k*rva könyvet és olvasd el most, ha kib*szott középsuliban lusta voltál rá!

2010. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ostobaság sajnos gyógyíthatatlan.
2010. jan. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik valami, nem kell ide írni, tovább lehet lépni. Ha már az ostobaságnál tartunk, nos, ostoba dolog a számítógép előtt ülni és fölöslegesen verni a klavit.
2010. febr. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!