Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy hete késik a menstruáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hete késik a menstruációm, de a teszt negatív lett mennyi esélyem van rá, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm május 2.-án jött meg, már egy hete késik. Április 30.-án volt az aktus, védekeztünk óvszerrel, de enyhén ittas állapotban voltunk, ejakuláció nem történt. Még egyetemista vagyok, nem szeretnék babát. Egy hete feláztam, antibiotikumot kaptam rá, az orvos a petefészek gyulladást se zárta ki (sürgősségin voltam). Vizsgaidőszakom van, leghamarabb jövőhéten tudok elmenni orvoshoz. Ma reggel ( az aktus után 6 héttel) x epil-el teszteltem, erős negatívat. Tüneteim nincsenek, csak a hátam fáj kicsit. Mennyi esélyem van rá, hogy esetleg mégis becsúszott a baba? Teszteljek néhány nap múlva megint? Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de aggódok.

2014. jún. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Január, február, március, április, május.

Áprilisban szexeltén.

Májusban menstruáltál --> nem vagy terhes

Valószínűleg a felfázásod kavart be, nem hiszem, hogy bababaj lenne, de ha nagyon félsz, akkor csinálj még tesztet, de ismétlem, szerintem nem vagy az.

2014. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vizsgaidőszak miatt izgulsz és még fel is fáztál, valószínűleg csak ezért nem jött meg

tuti nem vagy terhes, hiszen védekeztetek és a teszt is negatív lett

2014. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) azért aggódok, mert mindig pontosan jön meg, ha stresszes időszakom van akkor is max korábban, de még sose késett. Az aktusra rá három nappal jött meg, de az nem jelent semmit, a beágyazódás tovább tart. Én meg attól félek, hogy lecsúszott a gumi,elszakadt vagy valami, sajnos nem nagyon figyeltem rá. De örök életre megtanultam a leckét.
2014. jún. 10. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
csinálj még 1 tesztet biztos ami biztos :)
2014. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :) csináltam egyet ma is, de ez is negatív lett. A héten elmegyek dokihoz, biztos, ami biztos, mert még mindig nem jött meg. :/
2014. jún. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!