Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Folytassam? Nyaralás alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam? Nyaralás alatt nem szeretném ha megjönne.

Figyelt kérdés

6 éve szedek Yasminellet. Volt most egy 3 hónapos szünet amikor nem szedtem, viszont most újra elkezdtem. Jövőhéten fogy el, és pár napon belül ugye megjön... De nyaralni készülök. Ha nem tartok szünetet, és elkezdem a következő levéllel akkor, nem jön meg igaz? Van ennek vmi káros hatása? 6 év alatt sosem került ilyesmire sor ezért vagyok tanácstalan :S

Köszi a válaszokat!



#folytatás #szedni tovább
2014. jún. 11. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer nem lesz baj!
2014. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is csináltam ilyet 1x

végigszedtem 2 levelet egymás után, így 1 vérzés kimaradt és a többi hónapokban meg 1 hetet visszacsúszott


elvileg mellékhatásként számíthatsz köztes vérzésre, pecsételő vérzésre, de nálam pl semmi mellékhatás sem volt

2014. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!