Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan folytassam a hüvelygyűr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam a hüvelygyűrű használatát?

Figyelt kérdés
Nuvaringet használok. Múlt hónap végén kivettem a gyűrűt, és a gyűrű mentes időszakban rendesen meg is jött. Utána 1 hét múlva elkezdtem használni az új gyűrűt, de kb. 4 nap múlva elfelejtettem visszarakni, mert hazautaztam vidékre, és a fürdőszobában maradt a gyűrű. Így nem tudtam 3 órán belül visszarakni. Ekkor megint megjött (vagy ez csak pecsételő vérzés volt?), de csak 3 napig tartott. Az utolsó napon gumival szeretkeztünk, de kiszakadt. Megijedtünk, és vettünk egy 72 órás tablettát. Most akkor hogyan tovább? Mikor tegyem fel az új gyűrűt? Elvileg most megint lenni kellene valami vérzésnek a tablettától. Várjam meg, míg az elmúlik, vagy már most betehetem a gyűrűt?
2013. nov. 9. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el a nőgyógyászodhoz és vele konzultálj a továbbiakról! ;)
2013. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel már mindenképpen keresd meg a nőgyógyászod. Az esemény utáni, azért elég nagy adag hormon bomba volt...

A doki a biztos. :)

2013. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hűha, van ám itt hülyeség jócskán...

Kezdjük ott, hogy TILOS lett volna bevenned esemény utánit.


Innentől kezdve hagyd a pcsába az egész hüvelygyűrűs dolgot, ha még arra se vagy képes, hogy figyelj rá. Maradjatok a pettingnél...

2013. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy tilos? Max. nem lett volna javasolt, vagy felesleges lett volna. A személyeskedő és lekezelő stílus helyett inkább megindokolhatnád a válaszod, akkor talán érne is valamit...
2013. nov. 12. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen TILOS! Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor elképzelhetetlen károkat okoztál azzal, hogy bevetted az esemény utánit!
2013. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!