Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 éve szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szedek fogamzásgátlót és most először alig jött meg. Lehet csak túl aggódom? Vagy előfordulhat hogy késik úgy, hogy 2 éve szedem és mindig időben jön meg?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja volt,hogy elfelejtettem bevenni egy szemet,épphogy 12 óra után pótoltam (kb pár perccel 12 óra után) utána pár nap múlva megis jött szokás szerint.elkezdtem szedni az új levelet,pontosan vettem be mindig és kigészitő védekezést alkalmaztunk.ma kéne megjönnie,reggel szokott mindig és most épphogy piros pecsételés van,a hasam kicsit fájdolgál csak.kicsit megijedtem,lehet túl aggódom csak? de még sosem volt ilyen a 2 év alatt.Valakinek hasonló tapasztalat?
2014. jún. 11. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, és én is 2 éve szedem. De én stresszeltem amiatt valószínűleg. Szerintem ne aggódj.
2014. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!igen énis stresszelek most emiatt és a vizsgák miatt is..remélem csak ez az oka.
2014. jún. 11. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem van h 1 nappal később vagy 1 nappal előbb jön meg

és én 2,5 éve szedem és idéntől (január) változgat az időpont (vasárnap, hétfő vagy kedd)

egészen januárig mindig hétfő reggel jött meg


de nincs semmi gond, rendesen szedem, véd is és az orvos is azt mondta h a lényeg h megjöjjön a 7 napos szünetben és ha nagyon változna a vérzés mennyisége, színe, akármije akkor csináljak egy tesztet a megnyugvás érdekében :D

2014. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:) ma reggelre megjött rendesen ugyh nem aggódok:D
2014. jún. 12. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!