Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedők, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedők, akiknek nőtt a melle, mennyi idő után történt ez?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka ez a mellékhatás.
2014. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En Dienille-vel mar a 2. szemnel lattam valtozast.
2014. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem ettől nőtt, de mivel nem ment vissza a letétel után is, rájöttem, hogy csak fejlődöm még :D 20 vagyok, 23-ig még simán változhat az ember.
2014. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 nem mindig megy le utána, olvastam már ilyet.


Hány hónap kellett neked ehhez?


Azt is olvastam valahol, hogy mindig nő a mell...hát...nem úgy látom :D :(

2014. jún. 14. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nő mindig. Azt nem olvastad, hogy mindenkire személyenként teljesen más a mellékhatás? Lehet te kapsz tőle egy jóféle trombózist, miközben várod a kés nélküli plasztikai eredményt. Nem erre való.
2014. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem várom, az előzőtől nőtt, de nem figyeltem, mikor, mert nem amiatt szedtem. Ezért kérdezem. Ha attól éveken át nem volt trombózisom, másik se hiszem, hogy lenne, de ösz, hogy aggódsz. :)
2014. jún. 14. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!