Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből bajom? (kép és többi lent)

Figyelt kérdés

A vasárnapi fogamzásgátló után nem a hétfőit, hanem újra egy vasárnapit vettem be..észre se vettem és így szedtem..(Corenelle)


[link]


2014. jún. 12. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem szedek fogamzásgátlót, józan parasztésszel viszont arra következtetek, hogy a tabletta tartalmát és hatását nem befolyásolja az, hogy a 24órás napjaink hogyan vannak elnevezve.


Lehet csak én vagyok a hülye ezzel a gondolkodással...

2014. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam először, aztán olvastam olyanokat hogy minden napnak más a tartalma....ez most kicsit megijesztett:/
2014. jún. 12. 08:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2014. jún. 12. 08:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Nem lenne értelme minden gyógyszernek más hatóanyag. Nincsen semmi baj csak vedd be mind.
2014. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:) Ment a zöld kezecske:)
2014. jún. 12. 08:44
 6/10 anonim ***** válasza:
azért van ráírva hogy melyik napra van, hogy tud követni egyszerűbben mikor vettél be és mikor nem, mert ez nem olyan amit ki lehet hagyni. gondolom én azért van rajta aztán lehet nem.
2014. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan fogamzásgátló aminek más hormontartalmúak az egyes napokra szánt szemek, ha az utasítása ezt írja, hogy ez ilyen akkor nem lehet össze vissza szedni
2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyat nem ír, csak azt, hogy Mindegyik tabletta kis mennyiséget tartalmaz két különböző női hormonból, nevezetesen a drospirenonból és az etinilösztradiolból.
2014. jún. 12. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik ugyanazt tartalmazza, nem ekll félni, semmi bajod nem lesz tőle :)
2014. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én olyan tablettát szedek, ami nem hagyományos, mint a tiéd, hanem kombinált (Qlaira) vagyis nem minden szemnek ugyanaz a tartalma. de ezt eltérő színezéssel fel is szokták tüntetni.

ne aggódj, a tied hagyományos, 21 napos, mindben ugyanaz van. a kombináltak 28+2 naposak

2014. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!